+421 915 777 248

SL650/SL650+

Digitálna štrbinová lampa SL650 vám pomôže vylepšiť vyšetrenie očí a správu pacientov, jednoduché vytvorenie snímkov a videí vo vysokom rozlišení vám uľahčí diagnostiku a priebežne monitorovanie. Upgrade na verzi SL650+ vám umožní kompletnú diagnostiku suchého oka.

Výhody

Vďaka modernému dizajnu a výkonnému softwaru môžete analyzovať a porovnávať viac snímkov prednej a zadnej komory, monitorovať funkcie a vyšetrovať Meibové žľazy pacienta. Kompletné a bezproblémové vyšetrenie očí, ktoré môžete zdieľať aj zo svojimi pacientmi.

  • Vylepšená kvalita obrazu, jednoduchá diagnostika
  • Optimalizovaná správa pacientov
  • Zjednodušené ovládanie a vylepšená analýza
  • Jednoduchý upgrade na verziu SL650+ pre kompletnú diagnostiku suchého oka:
    - 5 komplexných a neinvazívnych testov pre kompletné posúdenie syndrómu suchého oka aj s: meibografiou, neinvazívneho merania času rozpadu slzného filmu (NIBUT), analýzy zčervenania oka, výšky slzného filmu a hrúbky lipidovej vrstvy
    - pokročilý software a identifikačný systém s umelou inteligenciou vykonáva presnú analýzu zobrazenia
    - vytvorenie kompletnej správy o syndróme suchého oka a jej zdieľanie s pacientom

Essilor, svetový líder vo výrobe okuliarových šošoviek už viac než 160 rokov usiluje o to, aby ľuďom po celom svete priniesol lepšie videnie. Neustále investuje do výskumu a inovácií a snaží sa posúvať hranice výkonnosti. Spĺňa viac než len štandardné požiadavky v odvetví – spĺňa požadavky nositeľov.

BUĎTE NÁROČNÝ AJ VY!

 

Kontaktujte nás